Úvodní stránka » NOVINKY » Výsledek zápisu k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/21

Výsledek zápisu k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci, v letošním roce proběhl zápis do 1. ročníku v pozměněné podobě bez přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců v souladu s opatřeními vydanými MŠMT a v souladu s právními předpisy.

Níže je zveřejněn výsledek zápisu dětí do 1. třídy naší základní školy.

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021 – stahujte ZDE.

Rozhodnutí o přijetí má jeden originál, který se zakládá do spisu dítěte a je uložen na vedení školy. Pokud budete písemné rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání vyžadovat, můžete si ho po předchozí domluvě vyzvednout v kanceláři školy nebo při osobním setkání na níže uvedené plánované schůzce (termín Vám bude oznámen). K převzetí Rozhodnutí o odkladu budou zákonní zástupci vyzváni emailem.

Jak již bylo uvedeno, motivační část zápisu byla mimořádným opatřením vlády zrušena. Dle aktuálních informací bude od 25. 5. 2020 částečně obnoven provoz školy pro žáky 1. stupně. Nicméně tento provoz bude mít výrazná omezení doprovázená přísnými hygienickými opatřeními, včetně omezení počtu osob. Nechceme nikoho ohrozit, proto motivační část zápisu pro děti proběhne až v době, kdy nám to vývoj situace umožní.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru, budoucím prvňáčkům přejeme šťastný vstup do školy, mnoho zdraví, úspěchů, nových kamarádů a společných zážitků. Těšíme se na spoluprác

Mgr. Łucja Gill, ředitelka školy a kolektiv zaměstnanců