Úvodní stránka » NOVINKY » Den Země v MŠ - Dzień Ziemi w Przedszkolu

DEN ZEMĚ                                                                                                                                                                DZIEŃ ZIEMI

Děti z naší Mateřské školy, Przedszkola vyrazily už ráno 22. 4. 2019 ve směru Milíkov. Svačinku snědly v přírodě a posbíraly cestou odpadky. Cílem bylo očistit naši Zemi. Děti čekala odměna. Všichni jsme s radostí navštívili hřiště v Milíkově a užili si tak konec výpravy.

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto w naszym przedszkolu. Panie przypomniały dzieciom o zasadach segregacji śmieci - kolorach pojemników i co można a czego nie można do nich wrzucać. Przedszkolaki w praktyczny sposób mogły wykorzystać zdobytą wiedzę wrzucając śmieci do odpowiednich pojemników.

foto/zdjęcia