Úvodní stránka » NOVINKY » Erasmus +

Naše škola se zapojila do mezinárodního projektu spolupráce evropských škol Erasmus + s názvem „Przyjaźń bez granic“. Jedná se o tříletý projekt, ve kterém s námi spolupracují školy z Żor - Polsko, Lyonu - Francie a Berlína – Německo. Projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie. 

Celem naczelnym projektu jest poznanie systemów edukacyjnych państw partnerskich, integracja uczestników, zacieranie barier językowych i granic, kooperacja i partycypacja wszystkich instytucji edukacyjnych na wspólnych przedsięwzięciach projektowych, poznanie kultury, obyczajów i tradycji krajów partnerskich, doskonalenie sprawności językowej dzieci poprzez przeżycie i zabawę, nawiązanie przyjaźni oraz podtrzymywanie i rozwój kontaktów ze szkołami partnerskimi. 

Reportáž v TV

Výstupy z projektu


Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Berlín (Tobiáš Peter, 25. 3. 2018 18:45:30) Odpovědět

    Moc se těším jak budeme ve vlaku a když tam budem. Těším se taky na prohlídku města a památek a technického muzea.

  2. Berlín (Jakub Lisztwan, 3. 4. 2018 17:02:05) Odpovědět

    Těším se na výlet do Berlína. Když půjdeme do technického muzea a na místní školu, památky a berlínské děti.

  3. Berlín (David Lisztwan, 6. 4. 2018 15:28:33) Odpovědět

    Těším se až půjdu ze svojí třídou do Berlína. Těším se až pojedeme ve vlaku a všichni budeme mít na sebe čas a ne jen 15min - 10min. Miluju techniku takže technické muzeum bude super. Tak též se těším na památky. Taky děkuji mgr. Karině Kleiszové za zařízení hotelu a vlaku. Taktéž děkuji projektu Erasmus +.