Úvodní stránka » NOVINKY » Exkurze do HZS – ekskursja do Remizy Strażackiej

Exkurze do HZS – ekskursja do Remizy Strażackiej

V pátek 13. září 2019 se žáci obou části školy vydali na exkurzi do Integrovaného záchranného centra v Třinci, kde sídlí Hasičský záchranný sbor, Policie ČR a Městská policie Třinec. Zde nás přivítal přátelský a vstřícný kolektiv hasičů, kteří nás provedli budovou a velmi názorně a trpělivě nám předvedli, jaké jsou jejich denní povinnosti. Nechyběla ani důkladná prohlídka hasičských vozů.

W trakcie spotkania dzieci wzięły udział w pokazie sprzętu strażackiego. Wielką atrakcją okazał się wóz strażacki oraz sprzęt pożarniczy. Dzieci mogły poznać niezbędne wyposażenie i strój strażacki oraz przypomnieć sobie, w jakich okolicznościach należy wezwać straż pożarną. Dziękujemy strażakom z Trzyńca za miłe spotkanie.