IMG_32061

Návštěva Mikuláše

Ve středu 6. prosince, ve svůj sváteční den, nás do základní i mateřské školy přišel navštívit Mikuláš se svojí družinou – andílkem a čertem. Děti nejprve předvedly básničky a písničky, které si pro Mikuláše připravily, aby si tak zasloužily dárečky.

Prezenty oczywiście nie dostały dzieci za darmo. Nietylko musiały zaprezentować swój program, musiały też wysłuchać tego, co jest zapisane o nich w Złotej księdze, którą Mikołaj zawsze ma do dyspozycji.

Potom už se všechny děti mohly projet na saních tažených koňmi, se svými vyučujícími, s Mikulášem či andělem, a kdo se nebál, tak i s čertem.

Dziękujemy serdecznie Mikołajowi za odwiedziny i za prezenty, oraz Macierzy Szkolnej i SRPŠ za pomoc w organizacji całej imprezy!