Úvodní stránka » NOVINKY » Recitační soutěž

Recitační soutěž

V pátek 24.2. proběhlo školní kolo recitační soutěže. Z každého ročníku postoupili tři nejlepší recitátoři, kteří soutěžili ve třech kategoriích.

O. kategorie – žáci 1. roč. ve složení  Haratyková Eva, Szkanderová Tereza a Tacina David nebyla hodnocena.

1. kategorie- žáci 2. a 3.ročníku:      1. místo:       Grocholová Tereza, 3.roč.

2. místo:      Kaletová Lucie, 2.roč

Koštovalová Eliška, 2.roč.

3. místo:      Koždoňová Elen, 3.roč.

2. kategorie – žáci 4. a 5.ročníku:     1. místo:      Konečná Nikola, 5.roč.

2. místo:      Sikora Vojtěch, 4.roč.

3. místo:      Šulovská Šárka, 5.roč.

Hejnochová Kristýna, 5. roč.

Blahopřejeme a těšíme se na další ročník!