Úvodní stránka » NOVINKY » Opatřením MŠMT

Vážení rodiče, milí žáci,

Opatřením MŠMT č. 9185/2020-1 se dny 26. října 2020 a 27. října 2020 pro žáky základní školy a střední školy vyhlašují jako volné dny.

Opatření MŠMT zde.

V návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí na celém území České republiky následující:
PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY
  • Jedná se především o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je nově omezen na 4 osoby.
  • Současně nemůže být ve školní jídelně více osob, než je míst k sezení (jinými slovy není možné, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu).
  • Stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách.
  • Nebude-li provoz školní jídelny (příp. výdejny) přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. .