Úvodní stránka » NOVINKY » Školákem na nečisto - pierwszoklasistą na próbę

Školákem na nečisto - pierwszoklasistą na próbę

Ve čtvrtek 21.3. 2019 přivítala paní učitelka s žáky 1. ročníku všechny předškoláčky. Celé setkání se neslo v duchu nadcházejících Velikonoc. Děti společně počítaly vajíčka, četly čísla, poznávaly písmenka, přiřazovaly je podle říkanky. Nechyběla ani recitace a vyprávění.  Svou zručnost ukázaly při výrobě slepice. Protože byly velmi šikovné, byly odměněny jedničkou a čokoládovým kuřátkem. Ve škole se všem líbilo a do školy se těší.

W czwartkowe dopołudnie przywitaliśmy w naszej klasie miłych, sympatycznych gości - Darię, Anetkę i Olivię, które zasiądą we wrześniu do ławek szkolnych. Dziewczynki dzielnie zaliczyły zadania z wszystkich przedmiotów nauczania a tematem przewodnim było " Królestwo kwiatów wiosennych ". Nie podlega wątpliwości, że będą wspaniałymi uczennicami.

foto zde / zdjęcia tu