Úvodní stránka » NOVINKY » Ukončení školního roku - zakończenie roku szkolnego 2018-2019

Ukončení školního roku – zakończenie roku szkolnego

2018-2019

Poslední den školního roku 28. června jdou žáci a žákyně do školy s pochopitelnou radostí. Někteří (především ti menší) se těší na vytouženou a zaslouženou odměnu za své celoroční školní snažení v podobě vysvědčení. Jiní mají radost, že je čekají dvouměsíční prázdniny plné pohody, legrace a relaxace.

Przed uroczystym rozdaniem świadectw wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie  podsumowaliśmy trudy i wysiłki prowadzące do sukcesów na polu naukowym, sportowym i artystycznym... a sukcesów było niemało. Pożegnaliśmy też naszych wspaniałych piątoklasistów, którym życzymy wielu sukcesów i powodzenia w nowych szkołach.

Přejeme všem krásné prázdniny. Wszystkim życzymy cudownych wakacji.