Úvodní stránka » NOVINKY » Vánoční besídka

Jako každoročně i v závěru letošního kalendářního roku proběhla v naší škole vánoční besídka. Tradičně připoutala pozornost současných žáků a jejich rodičů a prarodičů ale také žáků bývalých, kteří nám stále zůstávají "věrní". Proto v pátek 10.12.2010 byla naše tělocvična téměř nabitá k prasknutí diváky. Určitě bylo co sledovat, protože každá třída si připravila originální vystoupení, které bylo zařazeno do celkové dramaturgie pořadu "Zima s Josefem Ladou". Jenotlivá vystoupení žáků základní školy a dětí mateřské školy pobavila, zahřála u srdce a zároveň i přiměla k zamyšlení ....

Všem dětem, jejich učitelkám i divákům patří dík za vytvoření příjemné předvánoční atmosféry.

Zvýrazněné položky jsou povinné.

1. Vánoční besídka (Lucie, 11. 12. 2010 10:21:46) Odpovědět

Opravdu moc krásné. Děkuji učitelkám. Dokonce mi i ukápla slzička

2. vánoční besídka (Kateřina, 22. 12. 2010 11:09:07) Odpovědět

Také se připojím k poděkování. Letošní vánoční besídka byla skvělá. Obdivuji paní učitelky jak dokázaly s dětma secvičit vynikající program, když spousta dětí onemocněla. Už nyní se těším na příští rok, že se opět všichni pobavíme a potěšíme.