Úvodní stránka » NOVINKY » Výtvarné soutěže - konkursy plastyczne

Výtvarné soutěže - konkursy plastyczne

V předsvátečních měsících jsme se zúčastnili několika výtvarných soutěží, ze kterých se nám podařilo získat ocenění.

Již na podzim proběhla soutěž MAS Jablunkovsko KALENDÁŘ 2020.  Stránku se svým výtvarným dílem zde naleznou Erik Szopa ( 4. ročník ČZŠ) a Tomasz Bojko ( 4. ročník PZŠ).

Do  DDM Bystřice již tradičně zasíláme výtvarné práce do MIKULÁŠSKÉ GALERIE.  Svým úspěchem nás potěšila Natálie Lisztwanová ( 4. ročník ČZŠ).

Nasi uczniowie pod kierownictwem artystycznym pani asystentki Natalii Lachové wzięli też udział w świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez DDM w Jabłonkowie, w którym 2. miejsce uzyskała uczennica 3. klasy SP Kristýna Wiszczorová.

Všem dětem, které se snažily, moc děkujeme a oceněným gratulujeme. Jsme rádi, že máme žáky, kteří tak skvěle reprezentují naši školu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujeme i dziękujemy, że tak wspaniale reprezentują naszą szkołę.