Úvodní stránka » NOVINKY » ZADÁVÁNÍ UČIVA V PRŮBĚHU UZAVŘENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče, vážení žáci,

jak už jsme Vás informovali z rozhodnutí vlády ČR je od středy 11.3.2020 na dobu neurčitou uzavřena výuka v ZŠ Košařiska.

Vzhledem k tomu, že nevíme jak dlouho bude uzavření škol trvat, prosíme Vás o spolupráci.

Od pondělí 16.3.2020 budou žákům zadávány úkoly do jednotlivých předmětů (s termínem plnění) elektronickou formou na Vaše e-mailové adresy.

Obědy budou žákům odhlášeny automaticky.

O znovuotevření školy a jakékoliv změně budete informování na internetových stránkách školy.

Žáci 5. tříd zatím zůstávají na ozdravném pobytu v Žiaru, v případě změny (jak již bylo dříve dohodnuto) Vás budeme informovat telefonicky.

Potvrzení - Žádost o ošetřovné při péčí o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy obdržíte osobně v pracovních dnech na sekretariátu školy od 8:00 hod do 12:00 hod. Formulář potvrzený ředitelkou školy je rovněž možno zaslat elektronicky. Žádosti zasílejte na emailovou adresu ekonom@zskosariska.cz v emailu uveďte jméno, příjmení a třídu žáka.

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

na podstawie wcześniejszych informacji i decyzji Rady Bezpieczeństwa Kraju, od środy 11.3.2020 jest do odwołania zamknięta PSP Koszarzyska.

Ponieważ nie wiemy, jak długo będą szkoły zamknięte, prosimy rodziców o współpracę.

Od poniedziałku 16 marca 2020 r. Uczniom będą przesyłane zadania (wraz z terminem pełnienia) w formie elektronicznej na adresy e-mailowe rodziców.

Obiady będą automatycznie odgłaszane.
Prosimy o śledzenie naszych stron internetowych, gdzie będą podane dalsze informacje.

Potwierdzenie - Wniosek o opiekę pielęgniarską nad dziećmi w wieku do 10 lat z powodu zamknięcia szkoły(
Žádost o ošetřovné při péčí o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy) można odebrać formą elektroniczną, lub osobiście od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00 w sekretariacie szkoły. Prośby należy przesyłać na adres e-mail ekonom@zskosariska.cz, w e-mailu prosimy podać imię, nazwisko i klasę ucznia.

Mgr. Łucja Gill, ředitelka školy/dyrektor szkoły