Úvodní stránka » NOVINKY » Beseda s lesníky - pogadanka z leśniczymi

Beseda s lesníky – pogadanka z leśniczymi

V pondělí dopoledne nás navštívili dva milí hosté - místní lesníci (p.Mrózek a p.Heczko), kteří nám velmi poutavě vyprávěli o životě zvířat v lesním prostředí. Měli jsme tak možnost dovědět se mnoho zajímavých informací ze života ptáků, savců a hmyzu žijícím v lese. Beseda byla velmi poučná a všichni si odnesli mnoho nových poznatků. Za milou návštěvu moc děkujeme a těšíme se na příští.

Goście zainteresowali uczniów nie tylko ciekawym opowiadaniem, ale też atrakcyjnymi  eksponatami (okazami zwierząt oraz porożem zwierzyny płowej). Zaciekawieni uczniowie mieli możliwość zadać gościom pytania a ich ilość świadczyła o zainteresowaniu naszych podopiecznych tym tematem. Dziękujemy za miłą wizytę i ciekawe spotkanie.

foto/zdjęcia