Úvodní stránka » NOVINKY » Beskydský azimut mládeže 2014

Beskydský azimut mládeže 2014

Ve středu 24.9.2014 proběhl v třineckém lesoparku tradiční závod v orientačním běhu Beskydský azimut mládeže, kterého se zúčastnilo 1555 žáků 1. až 5. tříd základních škol z Třince a okolí.  Pro děti to byla výborná příležitost vyzkoušet si své orientační schopnosti v terénu.

Dla uczniów zostały przygotowane trasy o różnym stopniu trudności według kategorii. Wszyscy uczestnicy obu części szkół byli zadowoleni z wyścigu. Dzieci starały się godnie reprezentować naszą szkołę. Jednymi z najlepszych zawodników byli Radek Macháč i Tomek Sikora, którzy zajęli 8. i 9. miejsce.

Mezi nejlepší závodníky všech zúčastněných škol se zařadily i naše žákyně z 5. ročníku Lucie Kaletová a Eliška Koštovalová, které se umístily na krásném 2.místě a také Pavel Kaleta a  David Grochol, kteří se umístili na 4. a 6. místě.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v pondělí 6.10. ve 13 hod. v KD Trisia.

Gratulujeme! Gratulacje!

Po skončení závodu si děti mohly požádat o podpis známého herce Jakuba Koháka.