Úvodní stránka » NOVINKY » Bystřický zvoneček 2016

Pěvecká soutěž - Konkurs Śpiewaczy

Ve středu 20. dubna 2016 proběhl IV. ročník pěvecké soutěže BYSTŘICKÝ ZVONEČEK. Tuto soutěž pro školy ze širokého okolí pořádá DDM Bystřice. Naše škola do této soutěže vyslala 2 žákyně, které se již několik týdnů pečlivě připravovaly pod odborným vedením p. Sławińské.

Za českou část školy jsme vyslali v kategorii 1. tříd Aničku Lisztwanovou, která si pro porotu připravila povinnou slezskou písničku Okolo Frýdku cestička a píseň s hudebním doprovodem Koráb pouště. Za svůj skvělý výkon obsadila 2. místo.

W 2. kategorii naszą szkołę reprezentowała Maryśka Sławińska, która śpiewając piosenkę ludową „Usnęła Zuzanka“ i piosenkę popularną „Laleczka z saskiej porcelany“ zajęła fantastyczne  2. miejsce.

Dziękujemy za reprezentację i gratulujemy!

Foto zde