Úvodní stránka » NOVINKY » Den maminek v MŠ

Dzień Matki w Przedszkolu

Besídka ke Dni maminek v MŠ

Den maminek je jednou z nejkrásnějších oslav, kterou děti v mateřince připravují. Pečlivé přípravy, nácvik programu, výroba kostýmů, dárečků a přání maminkám a k tomu spousta času a trpělivosti. Vše je věnováno mamince a děti se opravdu hodně snaží. Tento rok byla besídka velmi bohatá nejen na básničky a písničky, maminky se ale mohly podívat také na dvě velmi hezké divadelní pohádky.

Mama to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dlatego też co roku w przedszkolu w Koszarzyskach organizowany jest  Dzień Matki.

Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wystrojone dzieci świętowanie Dnia Mamy rozpoczęły od powitania gości piękną piosenką, wierszykiem i teatrem – Jaś i Małgosia.
Mamy nie kryły emocji i tatusiowie słuchali w ogromnym skupieniu swoich pociech.

K dobré atmosféře nám upekla jablkové rohlíčky paní Marie Drongová.

Finančně nás podpořilo SRPŠ.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Macierzy Szkolnej

Głos Ludu