Úvodní stránka » NOVINKY » Den pro maminky v MŠ

Den pro maminky

19. 5. 2015 jsme v naší MŠ uspořádali slavnostní den pro maminky našich dětí. Program byl netradiční, byl totiž překvapením nejen pro maminky, ale i pro jejich děti. V průběhu tří měsíců jsme točili záběry běžného života v naší MŠ. Vytvořil se během této doby krásný filmový materiál, který jsme procházeli záběr po záběru a pečlivě stříhali téměř měsíc. Celý film, jehož hlavními hrdiny jsou děti z MŠ, jsme pak maminkám a dětem promítli. Bylo krásné sledovat reakce, poslouchat komentáře a vidět spokojené děti a jejich maminky, když si u moc dobrého zákusku užívali náš dárek. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám při realizaci našeho programu pomáhali. Paní Kantorové, za upečení zákusků, SRPŠ, za poskytnutí finanční příspěvku, Valerii Skalické za filmový střih.

Mama i Tata... ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie.

Dla każdej mamy i mamusi, życzenie od synka i córusi, wiele szczęścia i radości niech uśmiech w sercu  gości. Kochajcie Wasze dzieci rano i wieczorem małe problemy rozwiązujcie z humorem. Bądźcie zawsze radosne i roześmiane w Waszych dzieciach ciągle zakochane!

Za wsparcie finansowe podziękowanie składamy Macierzy Szkolnej.

Další foto zde.