Úvodní stránka » NOVINKY » Den pro babičky a dědečky - Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka - Den pro babičky a dědečky

Dne 14.2.2019 proběhla v MŠ "Besídka pro Babičky a Dědečky". Program byl zaměřený na životosprávu, zdraví apod…

Pohádka se jmenovala "O Zoubkovi",  který dostal ponaučení, aby si čistil pravidelně zuby a nejedl tolik sladkostí.  Děti přichystaly krátké říkanky o zubní hygieně a na závěr písničku  "Pro babičky a dědy“.

Děti rozdaly přáníčka a dárečky pro babičky a dědečky, a společně se občerstvili  vitamínovou bombou:).

Za MŠ děkujeme, že jste přijali pozvání a přišli jste se podívat na Vaše ratolesti, bohužel z důvodu velké nemocnosti se všechny děti nemohly dostavit.

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci też przygotowały bajkę Czerwony Kapturek i piosenkę Sanna. Na koniec wzruszonym gościom dzieci wręczyły laurki.

Serdecznie dziękujemy za przybycie.

foto/zdjęcia