Úvodní stránka » NOVINKY » Den Země v ZŠ

Den Země v ZŠ - Dzień Ziemi w szkole

Dne 21. 4. proběhl na naší škole projektový Den Země. Započali jsme ho zhlédnutím ekologického filmu ze série Země krásná neznámá – Spotřeba aneb co na etiketě nenajdete. Poté se už žáci zapojili do nachystaných aktivit. Mohli si vyzkoušet poznávání přírodnin pouze pomocí hmatu nebo se projít bosky po stezce z přírodních materiálů. V tělocvičně pak mohli soutěžit v třídění odpadu.

Den Země jsme si ve škole všichni užili a také si připomněli odpovědnost za své jednání k životnímu prostředí.

Dzień Ziemi, którego obchody przypadają na 21.4. obchodziliśmy też w naszej szkole. W tym dniu przypomnieliśmy sobie, jaki wpływ mają nasze działania na nasze środowisko i jak o niego powinniśmy dbać. Sortowaliśmy śmieci, rozwiązywaliśmy zagadki i zadania ekologiczne a na podstawie zabawnego ekofilmiku przypomnieliśmy sobie o znaczeniu oszczędności energii i wody.

foto/zdjęcia