Úvodní stránka » NOVINKY » Drakiáda 2015

Drakiáda 2015

A je to za námi. Po, již tradičně, jednom neúspěšném termínu i letos proběhla podzimní drakiáda, kterou na pátek 2. 10. 2015 pro děti z Košařisské školy a školky připravilo SRPŠ. Počasí nám přálo a tak sluníčko vytáhlo ze svých domovů opět několik aktivních rodin, které si přišli zařádit na Milíkovskou louku. Již od 15:30 jsme mohli pozorovat první draky vznášející se v oblacích. Letos nám sice moc nefoukalo, ale účastníkům to nevadilo a pěkně se alespoň proběhli. Po náročném manévrování s drakem (nebo i bez), dětem i rodičům pořádně vyhládlo. Na to však organizátoři byli výborně připraveni a nabízeli k občerstvení několik druhů dobrot, od buřtíku počínaje a slaďoučkými koláčky konče. Během celého odpoledne samozřejmě nechyběly studené ani teplé nápoje. Všem návštěvníkům děkujeme za účast a těšíme se na příště.