Úvodní stránka » NOVINKY » Jaro v MŠ

Jaro v MŠ

V mateřské škole jsme 21. března přivítali jaro. Děti do školky nosily první květiny a rozpoznávaly je. Také jsme poznávali malá mláďátka zvířat a objevovali změny, které přináší jaro. Chystali jsme se na příchod Velikonoc.  Kuřátka, beránci, zajíčci, na všechny tyto symboly jara jsme si hráli, tančili, zpívali, vyráběli i modelovali. Děkujeme starostovi obce Vitězslavu Dyrčíkovi i řediteli školy Daliboru Pyszkovi za příjemnou návštěvu v průběhu velikonoční snídaně.

Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, aby uzmysłowić dzieciom  jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. Dekoracja przedszkola zmieniła się z zimowej na wiosenną a w wazonach pojawiły się gałązki bazi. W galerii przedszkolaka nie zabrakło też prac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.

Setí pšenice

Voláme jaro