Úvodní stránka » NOVINKY » Lampionové dílničky v MŠ - warsztaty lampionowe w przedszkolu

Lampionové dílničky v MŠ - warsztaty lampionowe w przedszkolu

W środę 31 października, odbyły się jesienne warsztaty z rodzicami w przedszkolu. Takie momenty są bardzo ważne dla wszystkich dzieci. Wspólne zajęcia niezwykle łączą, integrują, a przy okazji dają wiele radości, co z pewnością można zauważyć na zdjęciach. Wynikiem były kolorowe latarki, wianuszki, kolorowanki.

Po zakončení dílen, děti prošly obcí Košařiska s barevnými lampiony. Na stanovišti je přivítali  liška, ježek a veverka. Poté děti hledaly v areálu školy poklad. Na závěr se všichni společně příjemně zahřáli u ovocného punče a malého občerstvení, teplého párku a dobrého pečeného zákusku.

Dziękujemy serdecznie Macierzy Szkolnej za wsparcie finansowe. Dziękujemy pani Turoń za czas poświęcony w kuchni, panu Wiszczorowi za chleb, panu Macháčovi za miód.

Děkujeme SRPŠ za finanční podporu. Paní Sikorové, paní Ćmielové  a paní Kaletové za pomoc v kuchyni a upečený zákusek. Děkujeme také všem rodičům za pomoc s úklidem.

fotky/zdjęcia