Úvodní stránka » NOVINKY » Mateřská škola v knihovně

Mateřská škola navštívila místní knihovnu

Wizyta przedszkolaków -  biblioteka w Koszarzyskach

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Przedszkolaki wraz ze swoją panią  odwiedziły bibliotekę w Koszarzyskach. W bibliotece przywitała dzieci pani bibliotekarka i zaprosiła do zwiedzania. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książką znajdującym się na półkach a szczególne książeczkom dla dzieci. Pani bibliotekarka w przystępny sposób opowiadała o bibliotece, o zbiorach znajdujących się na półkach. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także jak należy dbać o książki.

Paní Zuzana Gillová si pro děti připravila nejen povídání o knihách a jejich přednostech, ale také těsto z vizovického pečiva. Těsto sloužilo k výrobě vánočních dekorací a ozdob. Velmi děkujeme paní Zuzaně Gillové za možnost navštívit knihovnu, ale také za připravenou tvořivou dílnu.