Úvodní stránka » NOVINKY » Odpoledne s babičkou a dědečkem v MŠ

Odpoledne s babičkou a dědečkem v MŠ

Dnia 23.1. 2017 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu . Zarówno dzieci, tak babcie i dziadkowie z radością czekali na ten szczególny dzień. „Babcia i Dziadek są najlepsi na świecie”. Dzieci zaśpiewały piosenki „Babcia Moja“, „Ja już nie jestem dzidziuś malutki” a także wręczyły w prezencie serduszka. Atrakcją spotkania był taniec do piosenki Hallelujah.

Přivítat babičku, dědečka v MŠ a strávit s nimi společné odpoledne byla pro děti veliká událost. Přípravy na pondělní odpoledne byly hodně prožívané. Děti chtěly pro své prarodiče jen to nejlepší. Připravily krásná přání ve tvaru čtyřlístku, krátký program, kde se nejen zpívalo, ale i recitovalo, vyzdobily MŠ. O příjemnou atmosféru se postaraly také domácí koláče a výborná káva. Prarodiče si mohli se svými vnoučky vyrobit něco na památku. S babičkou děti vyráběly květinu se svou fotkou a s dědečkem tvořili srdce, které bylo velmi netradiční. Dědové vrtali do dřeva díry a děti je pak stuhami provlékaly do tvaru srdce. Všechna ta práce se nakonec „zavázala“ do úhledné mašličky.

Vše se moc povedlo, každý si odnesl něco na památku a věříme, že i krásné vzpomínky na toto společné odpoledne. Na závěr bychom chtěli poděkovat za finanční podporu SRPŠ a Macierzy Szkolnej, paní Gaurové a její mamince za výborné koláče, panu Niedobovi za přípravu dřeva, zapůjčení vrtaček a zaměstnancům MŠ za pomoc při pohoštění a úklidu.