Úvodní stránka » NOVINKY » Ovoce a zelenina v MŠ

V měsíci říjnu jsme se v MŠ věnovali tématům "Máme rádi zeleninu a ovoce".

Děti do mateřské školy  nosily různé druhy ovoce, zeleniny a dýně, ze kterých jsme pak společně vytvořili výstavu. Ovoce jsme krájeli, sušili, ochutnávali v dobroučkých pohárech a ze zeleniny jsme si udělali parádní zábavu. Připravili jsme si společně s dětmi pečenou zeleninu, kterou jsme pak s nadšením ochutnávali.

Przekonać malucha, że marchewka jest lepsza niż cukierek, a jabłko lepsze  niż  lizak nie jest łatwe, ale kto powiedział, że wychowywanie dzieci jest łatwe? Bardzo ważne, byśmy kształtowali nawyki żywieniowe u dziecka od najwcześniejszych lat, bo przecież od tego zależy ich przyszła kondycja i zdrowie.

Zapraszamy do naszego przedszkola, które uświadomia dzieciom, jak ważne jest to, czym raczymy nasz żołądek ;).

Fotogalerie zde.