Úvodní stránka » NOVINKY » Pohádkové odpoledne s logopedickou prevencí dětí v MŠ

Profilaktyka logopedyczna – Logopedická prevence

Drodzy Rodzice, w roku szkolnym 2014/2015 i roku 2015/2016 w naszym przedszkolu – mateřské škole, jednym z zadań w  planie pracy jest aktywizowanie mowy i myślenia dzieci.

Rodzice są najważniejszymi dorosłymi osobami w życiu małego dziecka. Ich sposób mówienia będzie wpływać na cały proces rozwoju mowy u dziecka. Dlatego powinni świadomie organizować sytuacje służące inicjacjom słownym. Zachęcamy więc Państwa do włączenia się do skutecznej profilaktyki logopedycznej.

Dnes jsme si v zahradě mateřské školy ukázali praktické ukázky rozvoje dětské řeči. Pedagogové mají vliv na vývoj dítěte. Činnosti logopedické prevence zařazují do vzdělávání 2-3 x týdně. Pohádkové odpoledne sloužilo nejen pro zábavu a příjemný společně prožitý čas, ale také k praktickým ukázkám jak s dítětem pracovat doma.

Rozvíjet tak celou osobnost dítěte a zejména řeč

Děkujeme za účast.                    Dziękujemy za udział w imprezie.

Fotogalerie z pohádkového odpoledne zde.