Úvodní stránka » NOVINKY » Pohádkové odpoledne v MŠ

Profilaktyka logopedyczna – Logopedická prevence

Součastí našeho vzdělávání v Mateřské škole – Przedszkolu je logopedická prevence – profilaktyka logopedyczna. Proto i v letošním roce jsme zorganizovali akci nejen jako ukázku, jak s dítětem pracují pedagogové, ale jak mohou rodiče aktivně rozvíjet řeč a rozvoj celé osobnosti dítěte.

Rodzice są najważniejszymi dorosłymi osobami w życiu małego dziecka. Ich sposób mówienia będzie wpływać na cały proces rozwoju mowy u dziecka. Dlatego powinni świadomie organizować sytuacje służące inicjacjom słownym. Zachęcamy więc Państwa do włączenia się do skutecznej profilaktyki logopedycznej.

Pohádkové odpoledne sloužilo nejen pro zábavu a příjemný společně prožitý čas, ale také k praktickým ukázkám jak s dítětem pracovat doma.