Úvodní stránka » NOVINKY » Slavnostní ukončení školního roku

Slavnostní ukončení školního roku

Letošní školní rok 2014/2015 byl slavnostně zakončen 26. června v tělocvičně, kde se shromáždili všichni žáci základní školy a členové pedagogického sboru.

Hodnocení právě uplynulého školního roku se ujal pan ředitel, který také ocenil nejlepší žáky školy „Pochvalou ředitele školy“ a věcnou odměnou. Na závěr se jménem všech přítomných rozloučil i s žáky pátého ročníku a předal jim upomínkové předměty.

Poté bylo slavnostní shromáždění ukončeno. Žáci se přesunuli do svých tříd, kde i třídní učitelky zhodnotily uplynulý školní rok a rozdaly svým žákům vysvědčení.

Všem přejeme příjemné prožití prázdnin a těšíme se na setkání v novém školním roce 2015- 2016! Życzymy wszystkim wakacji pełnych miłych wrażeń i przygód i cieszymy się na spotkanie w nowym roku szkolnym 2015 – 2016!

Fotky zde.