Úvodní stránka » NOVINKY » Sluneční soustava - Układ Słoneczny

SLUNEČNÍ SOUSTAVA, UKŁAD SŁONECZNY

Dne 17.12.2014 se žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili výukového programu Sluneční soustava, který proběhl v areálu Dolních Vítkovic. Celá akce byla pořádána v rámci projektu „Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Moravskoslezském kraji“. Žáci zhlédli dokument o planetách a Slunci, vyplňovali vědomostní kvíz a za pomoci tabletů pozorovali 3D modul kosmického vozidla na měsíci.

Następnie w grupach zbierali informacje na temat poszczególnych planet, które później prezentowali swoim kolegom z klasy. Po obfitej przekąsce zwiedzili także wystawę w Wielkim świecie techniki. Program był bardzo ciekawy i dzieciom przyniósł nie tylko przyjemnie spędzone dopołudnie, ale też z pewnością nowe osiągnięcia wiedzy.