Úvodní stránka » NOVINKY » Srdce s láskou darované

Srdce s láskou darované

Když se nám dostal do ruky časopis  Age – Život je nádherný v každém věku, se soutěží Srdce s láskou darované, věděli jsme ihned, jak s nápadem naložit. S pomocí naší paní učitelky jsme upekli pro Sáru dort ve tvaru srdce.

Bylo nám hned jasné, že takové sladké srdíčko se rychle rozplyne na jazyku, proto jsme přemýšleli, jak pečené srdce obohatit. Pomohly nám děti a jejich učitelky z keramického kroužku, které také „upekly“ srdíčko, ale z hlíny. Sára si jej může skládat jako puzzle. Tak bude mít nějakou trvalou vzpomínku na naše setkání.

A co jsme Sáře při setkání popřáli?

Milá Sáro,

chtěli bychom Ti předat toto srdce za to, že i přes svůj handicap jsi na této škole sluníčko, které každý den rozdává všem úsměv a dobrou náladu. To je důkazem Tvé veliké statečnosti, se kterou každý den k nám přicházíš. Chceme Ti jen říci, že Tě máme za to moc rádi a můžeš se na nás kdykoli spolehnout. Přejeme Ti vždy kolem sebe jen samé dobré kamarády, kteří Ti budou nablízku, aby Tvůj úsměv na tváři nezastínil žádný mráček.

Video zde.

Fotogalerie zde.