Úvodní stránka » NOVINKY » Turistický výlet SRPŠ 2017

V neděli 5.11.2017 se děti ze ZŠ a MŠ v Košařiskách se svými rodiči vydali na náročný výstup na Ostrý. Cestou se však děti proměnily v indiány a pod vedením "Staré indiánky" plnili několik nelehkých úkolů a hádanek. Poslední šifra, kterou malí indiánu rozluštili už u turistické chaty na Ostrém, jim ukázala cestu k pokladu

Další odměnou bylo příjemné teplo a bezvětří v turistické chatě, kde se děti i rodiče zahřáli a posilnili, aby zvládli návrat domů.

Cesta zpět i přes větrné počasí rychle ubíhala, domů dorazili všichni zdravě unavení a obohaceni o nové zážitky.

Za přípravu programu děkujeme "Staré indiánce" a dále děkujeme všem, kteří se výšlapu zúčastnili. Věříme, že si podobný výšlap zase někdy zopakujeme.