Úvodní stránka » NOVINKY » Ukončení školního roku - zakończenie roku

Ukončení školního roku – zakończenie roku szkolnego

2013-2014

Ve čtvrtek 26. června 2013 proběhla v naší škole závěrečná slavnost, při které jsme zrekapitulovali školní rok 2013-2014 a navodili si příjemnou atmosféru nadcházejících letních prázdnin. Vzhledem k nepříznivému počasí celá akce proběhla v prostorách jedné z našich tříd. Po úvodních velmi milých projevech našeho pana ředitele a pana starosty Ing. Františka Kufy byli odměněni žáci, kteří obdrželi ředitelskou pochvalu. Poté byla žákům předána vysvědčení.

Przed uroczystym rozdaniem świadectw wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się w klasie szkolnej, gdzie nasz Pan Dyrektor PhDr. Dalibor Pyszko podsumował trudy i wysiłki prowadzące do sukcesów na polu naukowym, sportowym i artystycznym... dziękujemy wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą placówkę i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Přejeme všem příjemné prožití prázdnin a těšíme se na setkání v novém školním roce 2014- 2015! Życzymy wszystkim wakacji pełnych miłych wrażeń i przygód i cieszymy się na spotkanie w nowym roku szkolnym   2014 – 2015!