Úvodní stránka » NOVINKY » Ukončení školního roku - zakończenie roku szkolnego

Ukončení školního roku - zakończenie roku szkolnego

Letošní školní rok 2017/2018 jsme slavnostně ukončili netradičně v pátek 22. 6. 2018 z důvodu rekonstrukce části školy. Pan ředitel PhDr. Dalibor Pyszko zhodnotil právě uplynulý školní rok a také ocenil nejlepší žáky školy „Pochvalou ředitele školy“ a věcnou odměnou. Na závěr se jménem všech přítomných rozloučil i s žáky pátého ročníku a předal jim upomínkové předměty. Poté se žáci přesunuli do tříd, aby převzali svá vysvědčení…a hurá prázdniny!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego już za nami, świadectwa rozdane. Pełni nowej wiedzy, przeżyć oraz doświadczeń rozpoczynamy upragnione wakacje. Dziękujemy wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą placówkę i życzymy wielu dalszych sukcesów. Życzymy też słonecznego lata i cieszymy się na spotkanie w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Jménem všech zaměstnanců a žáků školy srdečně děkujeme panu řediteli PhDr. Daliborovi Pyszkovi za skvělou práci, které si velmi vážíme a za vše, co pro naši školu udělal. Na novém pracovišti přejeme mnoho úspěchů.

Dziękujemy panu Dyrektorowi za ofiarną  pracę, pozytywne zmiany w rozwoju szkoły, ofiarność, serdeczność oraz wspaniałą współpracę. Dzisiejszy dzień nie jest dla nas radosnym, mamy jednak powody, by się cieszyć, bo dane nam było spotkać na swej drodze wyjątkowego człowieka.

fotky/zdjęcia