Úvodní stránka » NOVINKY » Velikonoční dílna

Velikonoční dílna v MŠ -  Przedszkolu.

Než jsme se nadáli, jsou tady po Vánocích další nádherné svátky v roce - Velikonoce.

Protože jsme měly velmi krásné vzpomínky na vánoční dílny s rodiči v MŠ, které proběhly na konci prosince 2013, opět jsme se rozhodly uspořádat dílny tentokrát věnované Velikonocům.

Tato akce se uskutečnila 10. 4. 2014 od 14.30 hod. v MŠ.

Naší hosté si se svými dětmi mohli vyrobit netradiční kraslici a zápich do květináče - velikonočního zajíce. Práce jim šla od ruky a v pár minutách se začala tvořit krásná velikonoční dílka, která si děti nechaly hrdě vyfotit.

Aby byla velikonoční atmosféra úplná, upekly nám naše paní kuchařky dva krásné a hlavně moc chutné velikonoční beránky, na kterých si mohli všichni u kávy, čaje či minerálky pochutnat.

Celou naši akci zafinancovalo rodičovské sdružení i macierz szkolna, za což mají náš veliký dík.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit v naší MŠ příjemnou velikonoční atmosféru, a že si každý odnesl nejen krásné výrobky, ale také plné bříško a hezké zážitky.

S přáním příjemných velikonočních svátků, učitelky MŠ.

Fotogalerie zde.