Úvodní stránka » NOVINKY » Výlet MŠ

Výlet dětí mateřské školy

Dne 13. 6. 2018 jely děti mateřské školy se svým doprovodem na výlet do zážitkového centra Ursus v Dolní Lomné, kde byl pro ně přichystán program „Medvídkovo království“- Seznámení s životem medvěda hnědého (vzhled a schopnosti, typické prostředí, pobytové znaky), zvířecí stopy aj. Také osvojení poznatků o přírodninách a podpora rozvoje úcty a respektu k přírodě. Děti lepily obrázky lesních zvířat a přiřazovaly stopy.

Po programu se děti posilnily dobrůtkami, které jim maminky nachystaly do batůžku a poté se vydaly do zážitkové zahrady „Zelený ráj“ - Ptačí věž, vodní mlýn, hmatový chodník, balanční sestavy, pískoviště, lovení rybiček v rybníčku apod. K obědu byla pro ně přichystána chutná polévka a řízeček.

Počasí výletu přálo, jen na konci musely děti běhat v pláštěnkách.