Úvodní stránka » NOVINKY » Výlet MŠ

VÝLET MŠ 16. 6. 2016

S dětmi z MŠ jsme se letos vydali na výlet, tentokrát bez rodičů.

Z Košařisk jsme jeli autobusem do Jablunkova, pak chvíli pěšky na stanici Policie ČR v Jablunkově, kde nám pan policista Gaura připravil moc zajímavou prohlídku a poutavé povídání o práci policie.

Děti si mohly sáhnout na obušek, pouta a zkusit si dýchnout do alkomatu. A proto, že jsme přivedli skupinku moc bystrých a hodných dětí, pan policista nás všechny odměnil policejní pohádkou, kterou sám dětem přečetl, omalovánkami a kšiltovkou s nápisem POLICIE.

Na závěr si děti prohlédly policejní auto a společnou fotkou a velkým potleskem jako poděkování jsme se rozloučili.

Pak nás čekala mňamka – výborná zmrzlina v cukrárně, kde si děti také posvačily.

Krásné slunečné počasí a vidina hřiště v Penzionu Kostkov nás rychle zlákaly k další procházce, tentokrát už do cíle našeho výletu.

Příjemnou procházkou jsme za 20 minut byli na místě.

Děti se okamžitě vrhly na atrakce a užívaly si je naplno. Dobrý oběd zmizel ve chvilce z talířů. Trocha odpočinku, zajímavé hry a pak se nám už začali sjíždět rodiče, se kterými jsme si opekli párky a znova si užívali kolotoč, houpačky, klouzačky……

Děti vypadaly jako praví poctiví výletníci-unavení, špinaví a přejedení a zároveň spokojení a šťastní.

Domů se nikomu nechtělo, bylo nám všem moc dobře.

Výlet byl podle reakcí dětí super a nejlepšíSmějící se. Krásná odměna za povedený výlet.

Poděkování patří SRPŠ, které dětem výlet zaplatilo, Policii ČR a panu Gaurovi a také paní Mitrychové, která s námi na výlet šla a pomáhala se vším, co bylo potřeba.