Úvodní stránka » NOVINKY » Výuka anglického jazyka

 

Výuka anglického jazyka

Již druhým rokem nábízíme prostřednictvím členstvím v klubu Avalo výuku anglického jazyka pro předškoláky.  Tyto děti se v tomto věku nachází v senzitivním období a mohou si bez obtíží osvojit cizí jazyk stejně snadno a přirozeně jako jazyk mateřský. Dítě má v tomto věku schopnosti, které se později vytrácejí a proto je zapotřebí jich včas využít. Čím dříve se dítě začne učit cizím jazykům, tím dříve si osvojí jazykové "dovednosti" založené především na slovní zásobě a takto si vytváří i pozitivní vztah k dalšímu studiu. Dokazují to nejvýznamnější mezinárodní studie a státy s nejlepšími vzdělávacími výsledky. Cenu tohoto kurzu v klubu Avalo jsme pro Vás "usmlouvali" v Jazkovém centru Infinity na ještě nižší cenu tj. 1380,-Kč za rok v učebně naší školy. Na tuto cenu je ještě možné získat také příspěvek SRPŠ a Macierze Szkolnej ve výši 200,-Kč. Více informaci o kurzu na http://www.infinitycentrum.cz/cs/Detsky-klub-AVALON.aspx

Pro žáky 1. a 2. ročníku nabízíme výuku v zájmovém útvaru Angličtina pro nejmenší v rámci školní družiny. Cena viz Polatky ve školní družině.

Od 3. ročníku se u nás žáci učí anglický jazyk povinně a od 4. ročníku se jim navíc nabízí volitelný předmět Hrátky s angličtinou, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Aby výuky anglického jazyka na naší škole nebylo málo, zařazujeme do standartní výuky žákům 5. ročníku prvky metody CLIL. Více informací o této metodě na http://rvp.cz/filtr-ZUK-DC-1.

Mami a tati,

"PONAŠEMU" se s kamarády ve světě nedomluvím!
 
 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.