Úvodní stránka » NOVINKY » Zahájení školního roku - rozpoczęcie roku szkolnego

Zahájení školního roku - rozpoczęcie roku szkolnego 2014-2015

Není to tak dávno, co jsme se loučili se školou a těšili se na prázdniny. Ale čas rychle běží a my jsme dnes opět zasedli do školních lavic. Už jsme se nemohli dočkat na naši školu v novém kabátku, na všechny kamarády a také na nová školní dobrodružství.

Przyjemnie minął czas wakacyjny, ale teraz pora na nowe przygody, które czekają na nas w nowym roku szkolnym. W czasie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej wysłuchaliśmy przemówień pana dyrektora oraz pana wójta gminy. Po czym przeszliśmy do klas, w których przywitały nas panie nauczycielki. Nasi najmłodsi koledzy zostali pasowani na pierwszoklasistów.

Tento den jsme ve škole uvítali i hosty, kteří se zúčastnili slavnostního otevření nově zrekonstruovaných prostor školy.

Přejeme všem mnoho úspěchů v novém školním roce.

Życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności w nowym roku szkolnym.