Úvodní stránka » NOVINKY » Živá knihovna

ŽIVÁ KNIHOVNA

V pondělí 25. 11. 2013  navštívili žáci 1. ročníku knihovnu v Košařiskách. Paní knihovnice Gillová připravila pro děti ukázku z knihy Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce a poté si s dětmi povídala o jejich domácích mazlíčcích. Děti si také vyrobily zvířátka z barevných drátků. Poté se rozloučily s paní knihovnicí a vrátily se zpět do školních lavic.

Ve středu pak do místní knihovny zavítali i žáci 2. a 3. ročníku. Ti si přinesli  s sebou svou oblíbenou knihu z domácí knihovny. Vyprávěli o ní a četli paní knihovnici úryvky. Knihy byly rozmanité. U chlapců převažovala dobrodružná literatura, u děvčat různé příběhy.  Paní knihovnice Gillová je odměnila dílničkou, kde si mohli pod jejím vedením vyrobit zvířátka z drátků a vánoční pozdravy z papíru.

Fotogalerie zde.