1. Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej oraz Kartę zapisu do klasy 1. można pobrać TU lub też podjąć w sekretariacie szkoły i wypełnić spokojnie w domu. Formularze będą też do dyspozycji bezpośrednio w trakcie zapisu.

2. Prosimy o kontakt pod nr 558 362 832 w celu umówienia dokładnego czasu przybycia do zapisu.

3. We wtorek 18 kwietnia 2023 prosimy o przybycie z Państwa dzieckiem w umówionym czasie do zapisu. Prosimy zabrać ze sobą odpis aktu urodzenia dziecka, dowód osobisty rodzica/opiekuna i ewentualnie wcześniej wypełniony formularz (Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej).

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy śmiało dzwonić pod numer 558 362 832.

Zapraszamy też serdecznie do odwiedzin naszej szkoły w ramach DNIA OTWARTYCH DRZWI,

który zaplanowany jest w dniu 5 kwietnia 2023.

Rozpoczynamy o godzinie 15:30.

Cieszymy się na spotkanie z Wami!