Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

2023-04-21_08-39-58

Den Země – Dzień Ziemi

Jako každý rok i letos jsme společně oslavili svátek naší krásné planety. Než jsme se pustili do úklidu okolí školy, vyslechli jsme interaktivní přednášku pana Jarka Macháče, který nejprve školákům, a pak jejich kamarádům v mateřské škole, velmi poutavě povyprávěl o životě včel. Všechny nás velice zaujaly propriety, které včelaři používají k péči o své roje, a především prosklený úl, ve kterém jsme mohli život včel pozorovat na vlastní oči.

Nasza szkoła wykorzystała ten dzień do refleksji nad naszym wpływem na Ziemię i działaniami, jakie możemy podejmować na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Prócz części teoretycznej, w ramach której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy z życia pszczół, zabraliśmy się ochoczo do pracy zbierając śmieci w pobliskich lasach oraz porządkując ogród szkolny.

Dziękujemy panu Jarkowi za świetnie przygotowaną prelekcję!

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení