KARANTÉNA – INFORMACE

Vážení rodiče,

karanténa žáků ZŠ a PZŠ bude pravděpodobně prodloužena o 2 dny z důvodu dalšího pozitivního výsledku PCR testu.

V karanténě budou všichni žáci, kteří byli ve školní družině ve středu 24.11.

OD PONDĚLÍ PROTO BUDE PROBÍHAT DISTANČNÍ VÝUKA dle rozvrhu, který máte nebo dostanete od třídních učitelek.

Žáci, kteří budou mít negativní výsledek PCR testu provedeného nejdříve v pondělí 29.11., se mohou vrátit do školy ve čtvrtek 2.12. Ostatním žákům skončí karanténa 8.12. a mohou se vrátit do školy ve čtvrtek 9.12.

O této nové karanténě Vás opět bude informovat KHS.

Vzhledem k tomu, že kroky KHS jsou nevyzpytatelné, velice Vás prosím o průběžné sledování stránek školy a Vašich e-mailových schránek a omlouvám se, pokud dojde ještě k nějakým změnám.

PCR testování Vám nařídit nemůžeme, pouze na Vás můžeme apelovat, abyste v zájmu co nejrychlejšího návratu všech dětí do prezenční výuky pokud možno této možnosti využili.

Prosím také z organizačních důvodů, abyste oznámili škole, že se žák vrací k prezenční výuce pokud možno den předem.

Děkujeme za pochopení a spolupráci!