Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

PHOTO-2024-02-26-13-18-56

Oblastní kolo recitační soutěže

Ve středu 7. února se na základní škole v Jablunkově konalo oblastní kolo recitační soutěže. Té se tradičně zúčastnili i žáci naší školy, kteří uspěli ve školním kole. Stejně jako vloni byli rozděleni do několika věkových kategorií. 

O pořadí rozhodovala porota složená z vyučujících českého jazyka a literatury, která to – stejně jako v předchozích ročnících – neměla vůbec jednoduché, neboť jednotlivé výkony byly na velmi vysoké úrovni a rozhodovaly detaily, s nimiž by i profesionálové měli co dělat…

Kategorii I. (2. – 3.třídy) letos reprezentovaly: Nela Padyšáková a Markéta Zientková,

Kategorii II. (4. – 5. třídy) zastoupili chlapci Jakub Szlaur a František Labaj.

Srdečně gratulujeme Františku Labajovi, který v této soutěži vybojoval krásné 3. místo

 a ostatním účastníkům děkujeme za reprezentaci

Recitaci zdar 🙂

Sdílet příspěvek:

Přihlášení