E: reditelstvi@zskosariska.cz,      T: +420 558 362 832,      Online omluvenka

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG-0344

Preventivní program – zajęcia profilaktyczne

Ve dnech 11.10. a 12.10. proběhl ve všech třídách naší školy preventivní program „Naše třída – prima parta“. Prostřednictvím zajímavých her jsme se naučili jak spolupracovat a pomáhat si. Ukázalo se, že ne vždy je to snadné. Nedílnou součástí programu bylo připomenutí pravidel komunikace.

W naszej klasie podstawą sukcesu to współpraca i chęć do działania. Tego właśnie uczyliśmy się w trakcie zajęć „ Nasza klasa – świetna paczka”. Dziękujemy wspaniałym paniom lektorkom Gabrysi i Šárce za przeżycia i świetną zabawę.

foto/zdjęcia

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení