Radovánky

Pátek 16. června byl dnem, na který se všechny děti naší základní i mateřské školy už dlouho těšily. Den tradičních Radovánek. Příprava na tuto velkou událost byla sice zastíněna jinou velkou událostí – přítomností české školní inspekce – ale po jejím velmi krásném hodnocení jsme se na radovánky těšili všichni o to více.

Program, který si pro nás připravily děti pod vedením svých učitelek, byl jako vždy úžasný. Nejprve nám zatančili gentlemani z mateřské školky spolu se svými krásnými partnerkami, pak nám svoje sportovně-taneční schopnosti předvedli žáci prvního a třetího ročníku ve fotbalových dresech. Všechny nás uchvátily kočičí pohyby našich druháků a slzičky dojetí jsme zamačkávali u retro tance našich čtvrťáků a páťáků.

Po programu si už mohly děti z plna hrdla užívat všech atrakcí, které pro ně byly připraveny (jízda na koni, skákací hrad, hledání pokladu atd.) a dospělí si rádi pochutnali na všech dobrotách, které připravili rodiče.

Velice děkujeme Spolku rodičů a přátel školy nejen za organizaci tradičních radovánek, ale také za skvělou spolupráci v průběhu celého školního roku!