IMG_6825 (1)

Setkání absolventů

V pátek 5. dubna 2024 se škola otevřela dokořán všem svým absolventům, bývalým zaměstnancům, ale také ostatním příznivcům. V prostorách školy bylo možné si prohlédnout mnoho fotografií z historie i současnosti, staré školní kroniky, expozice zájmových kroužků či starých i moderních školních pomůcek.

Po prohlídce školy se více než 70 účastníků různých generací sešlo ve dvou kavárničkách u bohatého občerstvení a kávy či čaje, aby společně zavzpomínali na léta strávená v naší škole.

Velice nás potěšil veliký zájem o setkání a také pozitivní ohlasy, kterými návštěvníci nešetřili.

Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu setkání, žákům za pomoc a obsluhu hostů, maminkám dětí, pedagožkám školy a obci Košařiska za přípravu občerstvení a všem hostům za účast na setkání.

ZDE si můžete prohlédnout naši fotogalerii. Fotografie paní Anny Mazur najdete ZDE. O setkání informoval také místní tisk – odkazy ZDE a ZDE.