Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_0302

Slavnostní zakončení školního roku – Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Ve čtvrtek 30. června se všichni žáci i učitelé naší školy ve slavnostní náladě sešli ve školním altánu, aby zhodnotili uplynulý školní rok. Po dvou písních v provedení žáků ZUŠ jsme si vyslechli krátký proslov pana starosty, pak už nastal čas odměn, poděkování a loučení.

Przedstawili nam się uczniowie, którzy otrzymali pochwałę dyrektora szkoły za reprezentację w różnych konkursach oraz olimpiadach. Pożegnaliśmy ośmioro uczniów piątej klasy czeskiej i polskiej szkoły, którzy po wakacjach kontynuować będą naukę w okolicznych szkołach.

Poděkovali jsme také učitelkám, které z různých důvodů již po prázdninách v naší škole nebudou pracovat, především paní Łucii Gill, která dva roky plnila funkci ředitelky školy.

Po uroczystym apelu rozeszliśmy się do klas, żeby odebrać od wychowawczyń świadectwa, i po smacznym obiedzie nareszcie rozpocząć wakacje.

Přejeme všem našim žákům krásné slunečné prázdniny, zaměstnancům školy vydařenou dovolenou a těšíme se na všechny při slavnostním zahájení školního roku 2022/2023, 1. září v 8:00.

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení