Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_2909

Slavnostní zakončení školního roku

V pátek 28. června, v poslední školní den, jsme se všichni slavnostně ustrojeni i naladěni sešli v našem zahradním altánu, abychom zhodnotili uplynulý školní rok. Připomněli jsme si, co všechno jsme podnikli a zažili, rozloučili jsme se s odcházejícími absolventy a také ocenili žáky, kteří reprezentovali naši školu v soutěžích nejrůznějšího charakteru. Rozloučili jsme se také a poděkovali jsme odcházejícím učitelkám – paní Katce Karzelové a paní Dance Banotové a velmi dojemné bylo loučení s dlouholetými stálicemi naší školy – paní Jankou a paní Bronkou, bez kterých si provoz naší školy stále ještě dokážeme představit jen velmi těžko. Potom už nastala ta dlouho očekávaná chvíle, kdy všichni žáci dostali svá zasloužená vysvědčení a vydali se vstříc prázdninovým dobrodružstvím.

Užijte si o prázdninách co nejvíce sluníčka, pohybu, sportu, setkávání s přáteli i širokou rodinou a myslete na svoje bezpečí, protože my už se všichni těšíme na setkání s vámi v září! 🙂

FOTOGALERIE

Sdílet příspěvek:

Přihlášení