Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

PSP Bystrzyca 2022

Spotkanie integracyjne piątoklasistów w PSP Bystrzyca

Zbliża się koniec roku a nasi piątacy wkrótce zostaną absolwentami kontynuującymi naukę w innej placówce. Aby zapoznać się z nowymi kolegami, bystrzycka szkoła zaprosiła nas na spotkanie integracyjne, które rozpoczęło się w budynku bystrzyckiego Muzeum i Centrum Informacyjnego MUZ-IC w Bystrzycy.

Mieliśmy tam okazję zwiedzić izbę regionalną i wysłuchać ciekawych opowieści pana Michalika o życiu naszych przodków, po czym pani wychowawczyni Grażyna Štirba przygotowała dla wszystkich wspaniałe zabawy.

Mieliśmy też możliwość zwiedzić budynki szkoły, wziąć udział w ciekawych zajęciach robotyki oraz zapoznać się z działalnością grupy harcerskiej.

Po dniu pełnym wrażeń zjedliśmy smaczny obiad w stołówce szkolnej.

Dziękujemy organizatorom i realizatorom spotkania za tak wspaniale przeżyty dzień!

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení