Talentmánie

Již poněkolikáté vychovatelky školní družiny zorganizovaly pro svoje svěřence talentové klání – Talentmánii. Po několikaleté přestávce měli žáci naší školy o předvedení svých dovedností velký zájem.

I było co podziwiać! Dzieci przedstawiły się w rolach gimnastów, tancerzy, aktorów, muzyków czy śpiewaków. Ich wyczyny oceniało jury pod przewodnictwem zastępcy wójta gminy Koszarzuyska, pana Daniela Mazura, złożone z przedstawicieli grona nauczycielskiego, uczniów oraz absolwentów szkoły.

Protože všechny výkony dětí byly obdivuhodné, nikdo nezůstal bez diplomu a odměny. Děkujeme našim vychovatelkám za organizaci celé akce a podporu dětí v rozvíjení jejich schopností a už teď se těšíme na následující ročník!

Zdjęcia można pooglądać w FOTOGALERII.